Broadline

Broadline – řešení vnitřních i vnějších parazitů u koček najednou

NOVÁ  PIPETKA PRO KOČKY!!


Nový spot – on přípravek pro kočky, který jako jediný na trhu má účinek při nákaze tasemnicemi, hlísticemi a ektoparazity. Tento přípravek je určen výhradně pro případy, kdy je léčba zaměřena na všechny tři skupiny najednou. Z ektoparazitů účinkuje na blechy a klíšťata. K odstranění blech dochází během 24 hodin a účinek trvá 1 měsíc. Přípravek funguje na dospělce i na vývojová stádia( vajíčka, larvy, kukly), lze jej také použít při léčbě alergie na bleší kounutí ( FAD). K odstranění klíšťat dochází do 48 hodin a účinnost trvá 3 týdny. Z tasemnic účinkuje proti Dipylidium caninum , Taenia taeniaeformis, Echinococcus multiocularis. Z hlístic je účinek proti škrkavkám ( Toxocara cati), dále (Ancylostoma tubaeforme, Toxascaris leonina), jako jediný přípravek působí i proti červům napadající močový aparát ( Capilaria plica) a prevence srdeční dirofilariózy ( larvy Dirofilaria immitis).

Přípravek neobsahuje alkohol,tudíž nedochází k podráždění kůže v místě aplikace. Účinná látka S- methopren a Fipronil (proti blechám a klíšťatům) se vstřebává celým povrchem kůže, ale účinná látka Eprinomectin a Paraziquantel ( proti vnitřním parazitům) se vstřebává jen v místě aplikace a po 10 dnech vymizí, proto nedochází k zatížení jater a přípravek lze používat každý měsíc.

Spot- on se vyskytuje ve dvou variantách kategorie do 2,5 kg a kategorie od 2,5kg do 7,5 kg, přípravek lze použít u koťat od 7 týdnů. Po aplikaci by mělo být zabráněno vzájemnému olizováni zvířat a do 48 hodin od aplikace by se zvíře nemělo koupat.
 

POUZE  OSOBNÍ ODBĚR V ORDINACI - SKLADEM orientační cena:

2,5-7,5 kg.......280,- Kč

do 2,5 kg .......260,. Kč

 

 

brožura


NEJPRODÁVANĚJŠÍ:

plaqoff animal

 

obojek foresto

 

dietní krmivo

 

zubní tyčinky

 

imunita