Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

VeterinaMost s.r.o.
Brněnská 1188
434 01 Most
tel: 773 010 910
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 390 Kč

Úvod » KLOUBNÍ PREPARÁTY

KLOUBNÍ PREPARÁTY

Podávání chondroprotektiv (kloubní výživy) má význam pro správný vývoj kloubních chrupavek zejména u štěňat velkých plemen, kdy zátěž kloubů je značná.

Dále je vhodné chondroprotektivní látky podávat u aktivních, sportovních a pracovních psů pro regeneraci kloubních chrupavek a tkání a stejně tak i u starých psů, jejichž klouby jsou v pokročilém věku méně či více poškozeny. chrupavka

Poškození kloubní chrupavky vzniká postupně od malých drobných defektů po stále se zvětšující, až dochází k úplné destrukci chrupavčité tkáně.

Již při drobných poškozeních chrupavky vzniká v kloubu mírný zánět, jehož bolestivost nám nemusí naši společníci dát najevo. Proto je potřeba klást zvláštní důraz na prevenci.

Při pokročilejších obtížích se vyskytuje bolest, kterou zvířata dávají najevo neochotou k pohybu. Té předchází obtížné vstávání po delším odpočinku a tzv. ztuhlost kloubů.

Psi mají v povaze vyrovnávat se s bolestí bez výrazných projevů. Je-li však hranice, kterou snášejí, překročena, dávají bolest najevo úporným vytím či sténáním. Při těchto projevech bolesti můžeme očekávat velmi pokročilé změny v kloubech a kloubních chrupavkách.

Řadit podle 
Výrobce  


naše cena 390 Kč

top produkt

naše cena 560 Kč
naše cena 580 Kč

novinkanaše cena 700 Kč
naše cena 735 Kč
naše cena 900 Kč
naše cena 1 190 Kč
naše cena 1 220 Kč